Top

قوانین خرید

قوانین و مقررات خرید آنلاین از بازار  مصالح اصفهان

خرید مصالح ساختمانی از بازار مصالح بر مبنای آئین نامه ها، قوانین و مقررات موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می گیرد.

 

استفاده از خدمات سایت بازار مصالح اصفهان به معنی آگاهی و توافق کامل شما با قوانین و مقررات ذیل تلقی می گردد:

 • خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و تجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به گروه اصفهان مصالح  بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است.
 • اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی کالاهای ارائه شده به صورت خلاصه و کلی بوده و این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
 • کاربران هنگام سفارش مصالح ساختمانی مورد نظر خود بایستی اطلاعات صحیح و کاملی را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.
 • فروشگاه اینترنتی بازار مصالح اصفهان هیچگونه مسئولیتی را در مورد وقفه های احتمالی در کارکرد سایت که ناشى از عوامل خارج ازحوزه مدیریت این مجموعه باشند (همانند نقص اینترنت، مشکلات سیستم بانکی، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری ...) را نمی پذیرد.
 • تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی بازار مصالح اصفهان  باهدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد.
 • از نظر حقوقی، در معاملات اصفهان مصالح  به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
 • فروش مصالح ساحتمانی بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی بازار مصالح اصفهان درج نموده است.

 • ارزش کالا یا مصالح ساختمانی سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل مالیات ها و عوارض فروش نمی باشد.

 •   - شرایط حمل و تحویل مصالح ساختمانی از بازار مصالح اصفهان 

 • ارسال مصالح ساختمانی و کالاهای موجود در سایت براساس نوع کالا و مقدار آن و همچنین محل قرارگیری انبار مبدا، از روش های مختلف مانند پیک، پست و انواع خودروهای باربری مانند تریلر، خاور، کامیون و... بصورت بیمه شده از طریق باربری های معتبر طرف قرارداد صورت می گیرد.
 • محاسبه کرایه حمل مصالح و تجهیزات ساختمانی توسط سیستمی کاملا نوین و پیشرفته از طریق کارشناسان خبره این امر صورت میگیرد.
 • بعد از ثبت سفارش کارشناسان ما جهت هماهنگی های بیشتر در اسرع وقت تماس خواهند گرفت.
 • کاربر موظف است شیوه ارسال متناسب با سفارش خود را طبق راهنمای انتخاب روش حمل انتخاب کند تا با بهترین کیفیت و کمترین هزینه سفارش تحویل شود 
 • در صورت انتخاب روش حمل نا مناسب با هماهنگی کاربر روش حمل بهینه جایگزین می گردد.
 • کاربر موظف است پس از ثبت نهایی سفارش محل دپو یا تخلیه مصالح را فراهم نماید بدیهی است کلیه مسولیت های ناشی از محیط پس از تخلیه کالا به عهده خریدار می باشد .
 • کاربر موظف است در صورت انتخاب پرداخت در محل کلیه وجه فاکتور و حمل آن را نقدا پرداخت نماید.

فرایند خرید از سایت به شیوه زیر می باشد :

 1. 1-بازدید از سایت و انتخاب محصولات مورد نظر و  اضافه کردن محصولات به سبد خرید
 2. 2-فشردن دکمه ادامه ثبت سفارش
 3. 3-ذر صفحه تکمیل سفارش مشخصات گیرنده و آدرس دقیق محل تحویل را وارد نمایید (در صورتی که شما عضو سایت باشید مشخصات پروفایل شما موجود خواهد بود) خواهشمند است هنگام سفارش مصالح ساختمانی مورد نظر  اطلاعات صحیح و کاملی را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و ارسال به موقع سفارش خواهد شد.
 4. 4-فشردن دکمه انتخاب شیوه ارسال
 5. 5-انتخاب شیوه حمل متناسب
 6. 6-انتخاب روش پرداخت
 7. 7-تایید نهایی سفارش

در صورت انصراف از سفارش وجه پرداختی شما بدون کاستی در اسرع وقت بازگردانده خواهد شد.

انصراف از سفارش فقط قبل از بارگیری امکان پذیر است.

 

 محاسبه کرایه حمل مصالح و تجهیزات ساختمانی توسط سیستمی کاملا نوین و پیشرفته از طریق وبسایت صورت می گیرد و درصورتی که کاربر گزینه تحویل در محل را انتخاب نماید، هزینه ی حمل به طور جداگانه و مشخص به مبلغ فاکتور اضافه می گردد و از طریق درگاه سایت بصورت آنلاین قابل پرداخت می باشد.

هزینه حمل محاسیه شده توسط سایت ،صرفا جهت شهر اصفهان می باشد .

جهت سفارش برای دیگر شهرها حمل توسط باربری انتخاب شود بعد از استعلام باربری هزینه حمل طبق بارنامه در محل  از خریدار دریافت خواهد شد (شایان ذکر است قیمت کالا برای ارسال به دیگر شهر ها(قیمت درب کارخانه) در قسمت جزییات محصول آمده است.)

   راهنمای انتخاب شیوه حمل مناسب

A. در صورت تمایل به حمل سفارش توسط خودتان حمل توسط خریدار را انتخاب نمایید ،آدرس محل تحویل اصفهان می باشد.با توحه به نوع سفارش بعد از ثبت سفارش ادرس محل بارگیری برای شما ارسال خواهد شد.

B.ارسال توسط نیسان (هزینه سرویس درون شهری به ازای هر سرویس 30000 تومان)

ظرفیت حمل به این روش  تا 2.6 تن می باشد  بدیهی است ذز صورت سفارش بیشتر از وزن یک سرویس ،سیستم به نسبت وزن در چند سرویس هزینه حمل را محاسبه خواهد کرد .

 

C.ارسال توسط خاور(هزینه سرویس درون شهری به ازای هر سرویس 50000تومان)،ظرفیت حمل یه این روش 5.600تن می باشد،درصورت سفارش بیشتر از وزن یک سرویس ،سیستم به نسبت وزن در چند سرویس  هزینه حمل را محاسبه خواهد کرذ.

 

D.ارسال فقط انواع اجر زبره و لفتون  به صورت عمده بار ( هزینه سرویس درون شهری رایگان می باشد ).

ارسال فقط انواع آجرزبره و لفتون عمده بار توسط خاور یا کامیون انجام می شود.(فقط سفارش اجر زبره  و لفتون با ظرفیت کامل با این روش حمل امکان پذیر است)ظرفیت خاور 6 تن و ظرفیت کامیون 10 تن  زبره می باشد.حداقل ظرفیت لفتون برای استفاده از این روش 6000 قالب می باشد. تعداد سفارش می بایست ضریبی از ظرفیت ها باشد. در صورتی که همه سفارش از جنس آجر زبره می باشد این روش حمل را انتخاب فرمایید.

 

 

E.ارسال فقط انواع سفال به صورت عمده بار ( هزینه سرویس درون شهری رایگان می باشد )

ارسال و تخلیه فقط انواع سفال عمده بار توسط خاور یا کامیون با ظرفیت 5.5 تن به بالا رایگان انجام می شود.(فقط سفارش سفال با ظرفیت کامل با این روش حمل امکان پذیر است)ظرفیت سفال ده 2500 قالب ،سفال 15 ،1600 قالب ،سفال 7 ،3350 قالب .تعداد سفارش می بایست ضریبی از ظرفیت ها باشد.در صورتی که همه سفارش از جنس سفال  می باشد این روش حمل را انتخاب فرمایید